Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Lösa blad 11007644



*

nr 1100 7644


Lösa blad

Svenska Fåglar. Efter von Wright, 1920-ta, 110 st. bladets mått: 38x28


Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 3 april 2017
kl 19:58:20


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
3/4 18:00:08 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier lösa blad svenska fåglar von wright
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr